dlaczego my

wiedza i doświadczenie

Na rynku działamy już ponad 20 lat. Dlatego łącząc doświadczenie, solidność i profesjonalizm zapewniamy spokój i pewność na lata.

jakość

Obrzeża zabezpieczone są technologią „water-resist-PUResist", co powoduje wyższą odporność termiczną oraz optymalną ochronę przeciw przenikaniu wilgoci - system kontroli jakości DIN EN ISO 9001

funkcjonalność

Przemyślany projekt – to funkcjonalna kuchnia. To odpowiednio dobrane meble, sprzęty, akcesoria, materiały czy w końcu oświetlenie. Dobre zorganizowanie pracy, co zapewni Wam wygodę i komfort, i zaoszczędzi czas na poszukiwania. Planujemy funkcjonalną kuchnię wykorzystując zasady ergonomii tzw. „trójkąt kuchenny”. 

trwałość

Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji oraz niezawodnym materiałom nasze kuchnie tworzą trwałą, przyjazną i bezpieczną przestrzeń do wspólnego życia.

wzornictwo

Wzornictwo mebli sięga od kuchni klasycznych, poprzez kuchnie wykonane w stylu rezydencji pozamiejskich, do kuchni nowoczesnych i kuchni o wysokich aspiracjach designerskich. Ciekawe, minimalistyczne, otwarte przestrzenie wpisują się w najnowsze trendy, a ich wnętrze kryje innowacyjność i użyteczność na najwyższym poziomie. Wzory i kolory są zgodne z najnowszymi trendami światowymi. 

ekologia

Bo wiemy, że natura jest odwieczne związana z kuchennym designem. Wykorzystywanie niskoemisyjnych hydrolakierów wpływa na redukcję szkodliwych emisji do środowiska, ograniczenie do minimum 0,1 ppm występowania formaldehydu we wszystkich materiałach i elementach – klasa emisji E1. TO KUCHNIA , KTÓRA DBA O CIEBIE, O PRZYSZŁE POKOLENIA. 

 

Liczą się wszystkie szczegóły, które należy złożyć w harmonijną całość.
Dziś kuchnia musi być elastyczna i dopasowująca się do potrzeb naszych Klientów.